• Новак
  • -32 %
5pcs мода цртан филм бела мачка акрилик brooch дама / машка облека декорација значка размавта јака шамија игла четка

5pcs мода цртан филм бела мачка акрилик brooch дама / машка облека декорација значка размавта јака шамија игла

DEN 87.00
DEN 128.64

Достапност
Достапно за нарачка

Проектот спецификации Тип на Производ : Значка Карактеристики : 3 D, без никел Тип : Неправилни Тип : Градник Големина : Мулти Големина Материјал : Пластика Пластични Тип : ПВЦ / Пластична Декорација : Нема Connaught Модел : KT22 Технички Персонал : Print Количина : 5pcs / многу производот прирачник за Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по потврдувањето на плаќање освен празник. 2.ние сме испратени од страна на Кина пост, EMS, според вашиот избор при поставувањето на цел. 3. Ако не примите објект по 45 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Ние може да направи нивните проблеми работат надвор. 2.предмети испратени погрешно, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по породувањето. Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни производи или неисправни, ве молиме да ги преземат слики или видео клипови, ни ги испратите назад или наплата по потврдување.

Спецификацијата

Тип На Производ:
Значки
Функција:
3D LED Трепка,без Никел
Број На Модел На:
KT22
Значка Тип:
Pin-От На
Големина:
3.3CM-5.5CM
Главен Материјал:
Пластични
Обликот:
геометрија
Пластични Тип:
ПВЦ
Декорација:
Никој
Техника:
Печатени

Со стоката дадена додека купуваат