• Новак
  • -5 %
Професионални прилагодување мали деца облека плетени labels бренд рачно изработени облека, извезена крпа главниот labels персоналните

Професионални прилагодување мали деца облека плетени labels бренд рачно изработени облека, извезена крпа главниот

DEN 2234.00
DEN 2352.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
со нормален квалитет
Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Извезена
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
ZM-0925
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Перат

Со стоката дадена додека купуваат