• Новак
  • -15 %
2yards Црна Beaded Hot Fix Rhinestones Злато Намали на Синџирот на Железо на Кристал Ролна Синџир Костим Applique Шиење Додатоци T2435

2yards Црна Beaded Hot Fix Rhinestones Злато Намали на Синџирот на Железо на Кристал Ролна Синџир Костим Applique

DEN 571.00
DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : метал+смола Големина : Прибл. целосна ширина 2cm/0.78"инчи , 1 двор е за 91cm должина се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црно со златен Пакет се Вклучени : 1 X 2 метри
двор

Спецификацијата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Ширина:
Approx. full width 2cm/0.78inches , 1 yard is about 91cm length
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Beaded
Број На Модел На:
Beaded Трим T2435
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер / Ткаенина
боја:
Црна со злато
Секс:
за жените
Големина:
Approx. full width 2cm/0.78inches , 1 yard is about 91cm length
Тип:
Плетенка beaded трим

Со стоката дадена додека купуваат