• Новак
  • -10 %
1Pair Зголеми Цвет Флорални Јака да се Шие на Печ Симпатична Applique Значка Везени Ткаенина Налепница Облека Биста Фустан DIY Украс

1Pair Зголеми Цвет Флорални Јака да се Шие на Печ Симпатична Applique Значка Везени Ткаенина Налепница Облека

DEN 77.00
DEN 85.44

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Железо-На Гласачко место:Нашите appliques исто така, може да биде пораби на Големината:Како Фото КОЛИЧИНА:2 парчиња /Многу Забелешка : 1. Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство,се надевам дека ќе може да избере регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 6, можеме да се обидеме да брод преку регистрирани логистика. 2. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу. 3. Прирачник за мерење може да се 1-3мм отстапување постои.ние гарантираме сите производи се со добар квалитет.

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
As Photo
Број На Модел На:
BT127
Техника:
Извезена
Бренд Име:
AISHINI
КОЛИЧИНА:
1LOT=2 ПАРЧИЊА
Се применува за:
DIY,Фустан,Здолниште,Т-маица,CoatSort
Шема:
Цвет
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање:
мало
Карактеристични 1:
Лепенки За Облека,Железо На Цвет Закрпи
characteristic2:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ
снабдувач:
Кина Производител

Со стоката дадена додека купуваат