• Новак
2 хранат куче за Pegasus, на шиење делови броеви се 208074 и 204420

2 хранат куче за Pegasus, на шиење делови броеви се 208074 и 204420

DEN 216.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Се Хранат Механизам:
Капка Храна
Состојба:
Нови
Механички Конфигурација:
Пост-Кревет
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Overlock Бод
Бренд Име:
фу чао

Со стоката дадена додека купуваат