• Новак
Новиот дизајн закрпи DIY железо на стилот пеперутка печ bling DMC квалитет кристал закрпи симпатична големина appliqued убавина закрпи

Новиот дизајн закрпи DIY железо на стилот пеперутка печ bling DMC квалитет кристал закрпи симпатична големина

DEN 81.12

Достапност
Достапно за нарачка


Како да се користи
Печ назад имате лепак ,
можете да ги користите железо , железо нив на облека
Купувачот Се Покаже

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
HOTF-001
Стил:
Железо-На
Големина:
CM
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
sunbling

Со стоката дадена додека купуваат