• Новак
Место трговија на големо 16cm долго чипка коса да биде додатоци tassel чипка автомобил pendant троседот завеса декорација

Место трговија на големо 16cm долго чипка коса да биде додатоци tassel чипка автомобил pendant троседот завеса

DEN 350.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
13cm, 13cm, 13cm
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
OPALUS
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LS-2
Ширина:
8CM
Техника:
Плетени
Ткаенина Тип:
Памук

Со стоката дадена додека купуваат