• Новак
  • -5 %
Hight quanlity кафена и бела црна, розова вистинско јагне крзно 50CM*105CM парче

Hight quanlity кафена и бела црна, розова вистинско јагне крзно 50CM*105CM парче

DEN 3146.00
DEN 3312.00

Достапност
Достапно за нарачка

Hight quanlity вистинско јагне крзно плочи Големина : 50 CM*105 CM Функција : мазна/мека и пријатна. Употреба : Тепих/торби/облека/чевли/играчки додатоци за декорација. Розова : Црна : Браун : Додека :

Спецификацијата

Бренд Име:
BENSLTHER
Употреба:
Дома Текстил,Облека
Број На Модел На:
FX-Y02
Големина:
50CM-110CM
Шема:
Обоена
Тежина:
0.6
Тип:
плоча
Материјал:
јагнето

Со стоката дадена додека купуваат