• Новак
Новиот различни стилови на полиестер ткаенини крпа решетки diy свадба декорација лента подарок пакет со суштинските

Новиот различни стилови на полиестер ткаенини крпа решетки diy свадба декорација лента подарок пакет со суштинските

DEN 412.80

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
OPALUS
Број На Модел На:
DC-900
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ширина:
1cm
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Памук

Со стоката дадена додека купуваат