• Новак
Луција занаети 50pcs/многу 15mm Случаен Мешана Смола Круг Цртан филм Насмевка Копчето DIY Бележник рачно изработени Шиење Додатоци 004010085

Луција занаети 50pcs/многу 15mm Случаен Мешана Смола Круг Цртан филм Насмевка Копчето DIY Бележник рачно изработени

DEN 84.00

Достапност
Достапно за нарачка


Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Спецификацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
Луција занаети
Техника:
бисер
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
004010085
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Стил:
Flatback
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Пакет:
50pcs/многу
боја:
случаен мешани бои
Големина:
15mm

Со стоката дадена додека купуваат