• Новак
  • -25 %
Црно црвено срце beaded sequins печ за облека, торби rhinstone шиење на печ Значка декорација печ шиење додатоци

Црно црвено срце beaded sequins печ за облека, торби rhinstone шиење на печ Значка декорација печ шиење додатоци

DEN 468.00
DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ширина : 5cm*4cm Боја : прикажува како слика на Овој оглас е за 5pcs Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Спецификацијата

боја:
Црна, Црвена
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Големина:
5cm*4cm
Стил:
Шие-На
Бренд Име:
myundo роуз
Техника:
Beaded

Со стоката дадена додека купуваат