• Новак
  • -25 %
0,5 Метар Висок Квалитет На Корејски Плетени Velour Ткаенина Сомот Водат Ткаенина, Завеси Меки Играчки Фустан Поврзана Џерси Ткаенина Tissu

0,5 Метар Висок Квалитет На Корејски Плетени Velour Ткаенина Сомот Водат Ткаенина, Завеси Меки Играчки Фустан

DEN 514.00
DEN 684.96

Достапност
Достапно за нарачка

ве молиме имајте во предвид! Освен вашиот парцела е повеќе од 2 KGS, тогаш ние треба да се намали на ткаенина) Ако купувате 1 парче, ќе се намали (155cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали (155cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња, ќе се намали (155cm * 150cm) . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.55 метри
Пакување : 1 парче 50x155cm ( Ние ќе ги намали континуирана парче, ако цел повеќе од 1 парче. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[45319] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[9366] ПРАШАЊА и одговори
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ве молиме да ни остават бојата број, така што ќе може да се испрати на стоките за вас
Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Спецификацијата

Велур Ткаенина Тип:
no
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Обоена
Тип:
Velour Ткаенина
Техника:
Плетени
Ширина:
1.55meters
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
еластичен
Стил:
Цврста
Nonwoven Техника:
Други
Плетени Тип:
Други

Со стоката дадена додека купуваат