• Новак
  • -11 %
100PCs Мешавина Боја Природни Дрвени Копчиња Симпатична Снег Форма Украсни Копчиња за Шиење 2 Дупки Diy Scrapbooking Занаети Мода Зима

100PCs Мешавина Боја Природни Дрвени Копчиња Симпатична Снег Форма Украсни Копчиња за Шиење 2 Дупки Diy Scrapbooking

DEN 125.00
DEN 140.64

Достапност
Достапно за нарачка


100 PCs Мешавина Боја Природни Дрвени Копчиња Симпатична Снег Форма Украсни Копчиња за Шиење 2 Дупки Diy Scrapbooking Занаети Мода Зима
Точка Бр.
ПР-BT0017
Материјали
Дрвени
Боја
Фотографијата Е Прикажано Како
Нето Тежина
За 0,06 KG /Пакет
Големина
За 19mm
Фабриката Веб-Сајт
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција

Спецификацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
Боење
Стил:
Flatback
Обликот:
Лента
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ПР-BT0017
Декорација:
Никој
Големина:
19*19mm

Со стоката дадена додека купуваат