• Новак
  • -10 %
Прилагодено на вашето лого rhinestones печ дизајн камења hot fix rhinestones мотив железо за пренос закрпи appliques за маица

Прилагодено на вашето лого rhinestones печ дизајн камења hot fix rhinestones мотив железо за пренос закрпи

DEN 86.00
DEN 96.00

Достапност
Достапно за нарачка


Цената е само за референца.
Љубезно ве молиме да не контактирате за повеќе информации и конечната цена.

Спецификацијата

боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Број На Модел На:
suyabei1059
Обликот:
Цвет

Со стоката дадена додека купуваат