• Новак
  • -5 %
висок квалитет со висока густина бренд облека labels customzied рачно изработени етикети за шиење отпадоци ткиво ткаенина labels прилагодено лого

висок квалитет со висока густина бренд облека labels customzied рачно изработени етикети за шиење отпадоци

DEN 2645.00
DEN 2784.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
normal quality, висок квалитет
Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Извезена
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
ZM-0925
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Перат

Со стоката дадена додека купуваат