• Новак
Топла Продаде 50cm*75см Проводници за Земјата Pillowcase 2 Парчиња Слободни Испрати Кабел

Топла Продаде 50cm*75см Проводници за Земјата Pillowcase 2 Парчиња Слободни Испрати Кабел

DEN 2688.00

Достапност
Достапно за нарачка

Топла Продаде 50cm*75см Проводници за Земјата Pillowcase 2 Парчиња Слободни Испрати Кабел Карактеристики :
Производ Модел CONDUCTIVE001# материјал сребрени влакна памучни ткаенини големина 50cm*75см бела боја се користи за ставете перница функција проводници
Име на производ : проводници за земјата конекција pillowcase
Перформанси : добро за вашето здравје !
Пакување : Индивидуално пакет по парче
MOQ : едно парче
ОЕМ : Да ги поздрави ред со вашето лого, но MOQ треба 100pcs
Приклучен кабел боја : Бела боја
Функција :
Проводен земјата конекција pillowcase добро за вашето здравје !
Вклучувајќи :
Еден дел од проводен земјата конекција перница случај
со мозок (приклучен кабел) 2 метри
Нега :
Машина перат со полковникот d вода(под 30 centi-степен)
Не железо
Не белење
Без хемиски хемиско чистење
Пакување :
Поединечно спакувана /парче
пакување слика :
ако можете, исто така, треба проводници за земјата queen size кревет лист опремени место цел од овој линк

Спецификацијата

Бренд Име:
БЛОК EMF
Шема:
Unbleached
Велур Ткаенина Тип:
.
Стил:
Лента
Плетени Тип:
weft
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Ширина:
50cm*75cm
Материјал:
Металик / Памук
Функција:
Анти-Бактерии
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Тип:
памук +сребрени влакна
Производ модел:
CONDUCTIVE001#
Име на производ:
проводен земјата конекција pillowcase
Големина:
50cm*75см
Материјал:
сребрени влакна памук ткаенини
боја:
Бела
Функција:
проводници
користат за:
ставете перница
перформанси:
добро за вашето здравје !

Со стоката дадена додека купуваат