• Новак
  • -15 %
300Pcs/Многу Големо 11mm Бонбони Бои Мода Смола Копчето За Занает најголемиот Дел Копчиња за Шиење Облека додатоци Scrapbooking DIY

300Pcs/Многу Големо 11mm Бонбони Бои Мода Смола Копчето За Занает најголемиот Дел Копчиња за Шиење Облека додатоци

DEN 122.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Смола Големина : Прибл 11mm во дијаметар секоја [1inch = 25.4 mm или 1cm = 0.394 инчен] Дупка : 2 дупки Пакет се вклучени : 300 компјутери/многу Боја случаен дистрибуција Карактеристики : Еко-Пријателски, со висок квалитет. Се користи за многу занает проекти како шиење,украс, плетење, scrapbooking или карта во донесувањето одлуки. Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
AISHINI
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
NK028
Декорација:
Никој
Големина:
11mm

Со стоката дадена додека купуваат