• Новак
нова мода DMC кристал закрпи флорални цвет луксузни bling кристал железо-на облека, T-shirt DIY печ закрпи

нова мода DMC кристал закрпи флорални цвет луксузни bling кристал железо-на облека, T-shirt DIY печ закрпи

DEN 81.12

Достапност
Достапно за нарачка


Како да се користи
Печ назад имате лепак ,
можете да ги користите железо , железо нив на облека
Купувачот Се Покаже

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
HOTF-001
Стил:
Железо-На
Големина:
CM
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
sunbling

Со стоката дадена додека купуваат