• Новак
Sequin Пеперутка Деца 's Стерео Ткаенини Декорација Додатоци Везови Печ Печ Декоративни Везови

Sequin Пеперутка Деца 's Стерео Ткаенини Декорација Додатоци Везови Печ Печ Декоративни Везови

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Sequin Пеперутка Деца 's Стерео Ткаенини Декорација Додатоци Везови Печ Печ Декоративни Везови

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BF001
Големина:
as show
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На

Со стоката дадена додека купуваат