• Новак
  • -5 %
Beaded Црвени Усни Везени Закрпи За Облека Applique Облека Цвет Везови Парче Ткаенина Налепница Се Шие На Чевли Торба Закрпи

Beaded Црвени Усни Везени Закрпи За Облека Applique Облека Цвет Везови Парче Ткаенина Налепница Се Шие На Чевли

DEN 59.00
DEN 61.92

Достапност
Достапно за нарачка


Beaded Црвени Усни Везени Закрпи За Облека Applique Облека Цвет Везови Парче Ткаенина Налепница се Шие На Чевли Кеси Закрпи торба
ГОЛЕМИНА : КАКО СЛИКА SHOWE

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
Закрпи
Големина:
as picture show

Со стоката дадена додека купуваат