• Новак
  • -36 %
Доброто шема везови Африкански batik анкара восок крпа убаво восок кабелот чипка ткаенина со монистра WLF146(6yards/многу)

Доброто шема везови Африкански batik анкара восок крпа убаво восок кабелот чипка ткаенина со монистра WLF146(6yards/многу)

DEN 3342.00
DEN 5222.40

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг
Опис :
1.Материјал : памук/полиестер
2.Модел : Batiks,Восок за печатење со чипка материјал
3.Ширина : 46"-47" или 45"-46"4.Густина : 40x40*75*75
Производи покажува
Купување детали
Исплата се должи во времето на купување. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.

Спецификацијата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
wlf
Ширина:
Width
Ткаенина Тип:
вистински восок материјал
Декорација:
со кабелот чипка
Користење За :
партијата облечи

Со стоката дадена додека купуваат