• Новак
  • -24 %
Бела Чипка Везени Venise Флорални Чипка Applique Деколте Јака Пар За Свадба, Свадба Се Облекуваат

Бела Чипка Везени Venise Флорални Чипка Applique Деколте Јака Пар За Свадба, Свадба Се Облекуваат

DEN 66.00
DEN 86.88

Достапност
Достапно за нарачка


Црна Луксузни Занает Полиестер Цвет Везови Декорирани Венеција Чипка Деколте Јака Applique BW164
Материјали : Везови
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIY
Пол : Деца, Жени
Големина : како слика покажува
Тежина : 18g
Почитувани Купувачи,
1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
3. Ако сте руски Пријатели, љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Бренд Име:
HYZELY
Големина:
as picture shows
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
Закрпи
боја:
црна, бела
Стил:
Моден
погоден:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат