• Новак
  • -10 %
Дрвени Новина Подморница Копчиња за Шиење уметност Scrapbooking занает WB432

Дрвени Новина Подморница Копчиња за Шиење уметност Scrapbooking занает WB432

DEN 34.00
DEN 37.92

Достапност
Достапно за нарачка


100% Сосема Нов.
Материјали : Дрвени
Боја : КОМБИНАЦИЈА
Големина : 30мм
Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Количина : 10/50/100pcs/Пакет
(Ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор)
Ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе
Љубезно ве молиме да ја посетите нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

Спецификацијата

боја:
10 компјутери, 50 компјутери, 100 компјутери
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
боја на змејот
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
30мм
Декорација:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат