• Новак
  • -14 %
5Pcs/Set DIY 5D Дијамант Сликарство Лепак Глина Везови Крстот Stich Алатка 2x2cm

5Pcs/Set DIY 5D Дијамант Сликарство Лепак Глина Везови Крстот Stich Алатка 2x2cm

DEN 37.00
DEN 43.20

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Мини gadgets, но може да ви даде многу погодности. Тоа е лесно да се фати на дијаманти и лесно да се направи дијамант сликарство. Може да се применат за да се DIY дијамант сликарство и ноктите уметност tools. Карактеристики : Материјал : Силикон Боја : Црвена Лубеница Големина : 2×2cm/0.79×0.79 во (Прибл.) Количина : 1 Сет (Лепак Глина САМО, други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Нема мало пакет) 5 X Лепак Глина

Спецификацијата

Број На Модел На:
-
Големина:
-
Употреба:
Чанти,Облека
Функција:
Самолепливи,Еко-Пријателски
Обликот:
-

Со стоката дадена додека купуваат