• Новак
3 метри /многу Ширина 40CM црно бела исклучителна eyelash чипка DIY украс додатоци Фустани за дома мебел ткаенини

3 метри /многу Ширина 40CM црно бела исклучителна eyelash чипка DIY украс додатоци Фустани за дома мебел ткаенини

DEN 258.72

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 9.89
САД $ 4.49
САД $ 7.39
САД $ 23.9
САД $ 18.99
САД $ 7.79
САД $ 6.19
САД $ 5.09
САД $ 7.49
САД $ 22.99
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$7.39
$13.9
$22.99
$5.09
$7.79
$22.99
$7.49
$9.49
wy-приклучок-крај
Име на производ : eyelash чипка
Ширина : 40cm
Вкупната должина е 3 метри
Боја : off бело/црна
На пример, купување на 1 е 3 метри, купување на 2 е 6 метри, а на 6 метри е discontinuous
Најдолг континуитет е 3 метри, затоа што ова е спецификација на неговото производство
Добар квалитет чипка, постои било каков проблем може да биде консултиран во секое време, ви благодариме

Спецификацијата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
40cm
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон

Со стоката дадена додека купуваат