• Новак
  • -10 %
10/50/100pcs Микс Јасна 2 Дупки Копчето за Шиење Занает Бележник Облека PT140

10/50/100pcs Микс Јасна 2 Дупки Копчето за Шиење Занает Бележник Облека PT140

DEN 34.00
DEN 37.92

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов Materail : Пластични Големина : 12mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја : како на сликата боја КОЛИЧИНА : 10/50/100 PCS (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор) Користи : за вашиот совршен одмор занаети,свадба, подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса, ленти тони , користете ја вашата имагинација. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Спецификацијата

боја:
10 компјутери, 50 компјутери, 100 компјутери
Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Техника:
Боење
Број На Модел На:
12mm
Бренд Име:
боја на змејот
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback

Со стоката дадена додека купуваат