• Новак
  • -20 %
Q&N лента еднорог Цртан филм Flatback Planar Смола 50Pcs,За DIY Празник на Фестивалот, Декорација Додатоци

Q&N лента еднорог Цртан филм Flatback Planar Смола 50Pcs,За DIY Празник на Фестивалот, Декорација Додатоци

DEN 430.00
DEN 537.60

Достапност
Достапно за нарачка


Се препорачува :
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Тип : Цртан Филм Flatback
Ширина : 30мм*30мм
Ве молиме имајте во предвид дека Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 3-5working дена.
4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Спецификацијата

Број На Модел На:
171030001
Тип На Производ:
Други

Со стоката дадена додека купуваат