• Новак
  • -7 %
Lychee 5pcs Holographic Ѕвезда Железо На Печ Везени Applique Парче Облека Налепници DIY Облека Додатоци

Lychee 5pcs Holographic Ѕвезда Железо На Печ Везени Applique Парче Облека Налепници DIY Облека Додатоци

DEN 83.00
DEN 88.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : СТП Димензии : должина 4.2 cm, ширина 4.2 cm Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
4.2x4.2cm
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Lychee
Техника:
Извезена

Со стоката дадена додека купуваат