• Новак
  • -24 %
Вез Чипка Деколте Јака Занает Шиење Деколте Јака Applique Скратува за Шиење Облека & Ткаенина Scrapbooking BW171

Вез Чипка Деколте Јака Занает Шиење Деколте Јака Applique Скратува за Шиење Облека & Ткаенина Scrapbooking

DEN 66.00
DEN 86.88

Достапност
Достапно за нарачка


Вез Чипка Деколте Јака Занает Шиење Деколте Јака Applique Скратува за Шиење Облека & Ткаенина Scrapbooking BW171
Материјали : Везови
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIY
Пол : Деца, Жени
Големина : Како слика покажува
Тежина : 20g
Почитувани Купувачи,
1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
3. Ако сте руски Пријатели, љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Спецификацијата

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
HYZELY
Број На Модел На:
Пеперутка Кинески Стил крпа ставете згрутчувањето
Функција:
вода растворливи
Декорација:
Чипка
Ширина:
As picture shows
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
боја:
црна, бела
Стил:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат