• Новак
50PCS 12mm мали димензии 4holes Копчиња Дрвени Копчиња Природна Боја 4-Дупки за Шиење Scrapbooking DIY

50PCS 12mm мали димензии 4holes Копчиња Дрвени Копчиња Природна Боја 4-Дупки за Шиење Scrapbooking DIY

DEN 331.20

Достапност
Достапно за нарачка


50 PCS 12mm мали димензии 4holes Копчиња Дрвени Копчиња Природна Боја 4-Дупки за Шиење Scrapbooking DIY
Материјал : дрво
Употреба : облека копчиња
Место на потекло : Guangdong на Кина
големина : 12 милиметри кол : 50pcs

Спецификацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Број На Модел На:
0002
Стил:
Flatback
Техника:
Природна Боја
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
боја:
Природна Боја
Материјал:
Дрво
Големина:
12mm
Употреба:
облека, прибор
Количина:
50pcs/многу
Дупки:
4 Дупки
Нето тежина:
35g/50pcs

Со стоката дадена додека купуваат