• Новак
Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу 24x40cm Bling Свадба Кристал Лист Железо На Плоскости Applique Кристал Beaded Средување на XML007

Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу 24x40cm Bling Свадба Кристал Лист Железо На Плоскости Applique Кристал Beaded

DEN 1305.60

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена :
1) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
XML007
Големина:
24x40cm(9.6x16)
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
MYG
Техника:
Appliqued
Опис:
Пегла на,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат