• Новак
  • -30 %
Нови црвени и бели проверете mulberry свила волнени ткаенини тешки 51 mm висока мода свила крпа класичен атмосферски свила памучна крпа

Нови црвени и бели проверете mulberry свила волнени ткаенини тешки 51 mm висока мода свила крпа класичен атмосферски

DEN 1670.00
DEN 2385.60

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor

Спецификацијата

Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Материјал:
Свила / Памук
Функција:
Дише
Ширина:
1.14 meters
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
Свила
Состојка:
Свила / Памук
Широк:
114cm
Тежина:
51mm

Со стоката дадена додека купуваат