• Новак
100Yards/многу 16/22/38mm дополнителните Лента Кромид Појас Злато сребро Металик Сјај лента За Diy Сјајот Подарок Warpping Лента

100Yards/многу 16/22/38mm дополнителните Лента Кромид Појас Злато сребро Металик Сјај лента За Diy Сјајот Подарок

DEN 1032.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.
Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.
Количина секој roll : 100yards

Спецификацијата

Големина:
16mm 100yards, 22mm 100yards, 38mm 100yards
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
YMR-0015
Техника:
Никој
Бренд Име:
INCFON
Стил:
Никој
Ткаенина Тип:
Полиестер
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
as below

Со стоката дадена додека купуваат