• Новак
Топла Продажба на големо 20pcs/многу кристал Копчето дијамант Свадба Копчето кристал круна DIY коса декорација Додатоци YC97

Топла Продажба на големо 20pcs/многу кристал Копчето дијамант Свадба Копчето кристал круна DIY коса декорација

DEN 1051.20

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена :
1)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.
2)може да Има и некои мала разлика на бојата на origional објекти заради различни монитори.Ве молиме за разбирање.Ви благодариме!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Спецификацијата

боја:
Злато, Сребро.
Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
YC97
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
MYG
Материјал:
Метал
Големина:
2.5*4cm(1*1.6)

Со стоката дадена додека купуваат