• Новак
  • -6 %
23g(about300pcs) Мешани Школка Spangle Sequins Paillette за Шиење За DIY Облека, Додатоци за Декорација 13mm CP1864

23g(about300pcs) Мешани Школка Spangle Sequins Paillette за Шиење За DIY Облека, Додатоци за Декорација 13mm

DEN 72.00
DEN 76.32

Достапност
Достапно за нарачка


23g(about300pcs) Мешани Школка Spangle Sequins Paillette за Шиење За DIY Облека, Додатоци за Декорација 13mm CP1864
Материјал
ПВЦ
Големина
Прибл : 13 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја мешано
Количина
Ќе добиете 23g на овој објект во листата цена
Дел Бр.
cp1864
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски

Спецификацијата

Тип На Производ:
Sequins
Спецификација:
6-20mm
Дебелина:
0.7 mm
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
CP1864
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Помине Уметност
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Цвет
Големина:
13X13mm
боја:
мешани
Употреба:
Дома декорација или крпа одлуки
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат