• Новак
Антибактериски Зрачење Shield Обложени Сребро Решетката Ткаенина За Комарец Нето

Антибактериски Зрачење Shield Обложени Сребро Решетката Ткаенина За Комарец Нето

DEN 2640.00

Достапност
Достапно за нарачка

Електромагнетни Оклопна Ткаенина Мрежа/100% Сребрени Влакна Нето Материјал Кој Се Користи За Заштита Од Радијација
Информација за производот : Модел:YSILVER32# Материјал:СРЕБРЕНИ ВЛАКНА 100% Тежина : 35g/квадратен метар Ширина : 150-155 CM Предиво грофот : 30 D Примена : За Комарец Нето/Оклопна крошна Боја : Сребро сива Функција:Оклопна /Проводници се Користи за : hometextile/торби/Комарец нето/ завеса
Информација за производот : Анти-зрачење перформанси Antistatic сопственост на antistatic АНТИ-Силен МИРИС Сите природни антибактериски Сребрени влакна топлинска изолација својства Сребрени влакна за здравствена заштита функција
Внимание : бидејќи овој производ направен од страна на окцето ткаенина,па не може да shield сите singal,само може да го блокира делови на singal
Спецификации : 100% сребро обложени најлон мрежа/анти-бактериски/radia оклопна ткаенина/крошна ткаенина/transparen Стави вашиот мобилен телефон внатре,по 30 секунди вашиот сигнал ќе одат надолу или исчезне
производ слика :

Спецификацијата

боја:
Сребро Сива
Бренд Име:
БЛОК EMF
Шема:
Обложени
Тип:
mesh ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
.
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Стил:
Twill
Ширина:
150cm-155cm
Плетени Тип:
weft
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Материјал:
СРЕБРЕНИ ВЛАКНА 100%
Nonwoven Техника:
сребро обложени најлон
производ modle:
YSILVER32#
боја:
сребро сива
Ширина:
150-155cm
Тежина:
35g/sqm
Примена:
За Комарец Нето/Оклопна надстрешница
Предиво Count:
30D
користат за:
hometextile/торби/Комарец нето/ завеса

Со стоката дадена додека купуваат