• Новак
  • -49 %
CAMMITEVER Женски Манекен Главата Коса Фризерски Вршење на Обука Модел Манекен Атарот Главата Перика Коса Manikin Менгеме Носителот

CAMMITEVER Женски Манекен Главата Коса Фризерски Вршење на Обука Модел Манекен Атарот Главата Перика Коса Manikin

DEN 1075.00
DEN 2107.20

Достапност
Достапно за нарачка


15175115889406676 Манекен глави US $ 41.75
/парче US $ 37.79
/парче US $ 38.00
/парче US $ 47.88
/парче US $ 48.10
/парче US $ 27.99
/парче US $ 13.99
/парче US $ 16.00
/парче US $ 17.66
/парче US $ 50.00
/парче US $ 44.00
/парче US $ 42.99
/парче
Функција :
Перика Боја : Кафена
Шефот на Турнеја : 52cm
Висина : 26cm
Манекен Лице : Со Шминка
Внимание :
Не удар топла над 160 степен на температура на косата и перм
не може да се надмине 15 секунди во секое време.
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа е заедничко за lossing малку коса прв пат и нема да се случи во наредниот период.
2. Големината може да биде 1-2cm грешка поради рака мерка. Бојата може да биде малку различен монитор.
Пакување се вклучени :
1 × Манекен глава
1 × Перика
1 × Заградата
1 × Алатка

Спецификацијата

Број На Модел На:
манекен глава
Манекен Тип:
глава
Пластични Тип:
PP
Функција:
Плус Големина
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAMMITEVER
Големина:
20inch
Стил:
Стенд
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат