• Новак
1.5x 80(3.8 cm*200cm)Cinch ремени . Reuseable Прицврстување заврши рака со Тока Крајот. Врски за пакување

1.5x 80(3.8 cm*200cm)Cinch ремени . Reuseable Прицврстување заврши рака со Тока Крајот. Врски за пакување

DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка


1.5''ширина 80''должина
Еден peice
Лесен за употреба ,прилагодлив,reuseable.
Силна издржливи.secure
Одлично за bunding и складирање
Вграден-во тока крајот за дополнителна издржливост. Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние'повторно не responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот's одговорноста. Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на confim испорака buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ви помогне u . Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини. Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција' наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

Спецификацијата

Материјал:
100% Најлон
Големина:
200cm
Обликот:
Лента
Број На Модел На:
200cm
is_customized:
Yes
Тип:
Авто-Заклучување

Со стоката дадена додека купуваат