• Новак
  • -8 %
10pcs Гума, ПВЦ Америка Знаме Значка 3D Гума Punisher Тактички Значка Војска Моралот Черепот Armband Воени Борбени Значка Црна

10pcs Гума, ПВЦ Америка Знаме Значка 3D Гума Punisher Тактички Значка Војска Моралот Черепот Armband Воени

DEN 1051.00
DEN 1142.40

Достапност
Достапно за нарачка


големина : 8.5*9.5 cm
пакетот вклучува : 10pcs закрпи

Спецификацијата

Тип На Производ:
Значки
Декорација:
Никој
Функција:
3D
Пластични Тип:
ПВЦ
Техника:
Печатени
Главен Материјал:
Пластични
Големина:
8.5*9.5cm
Значка Тип:
кука и циклуси

Со стоката дадена додека купуваат