• Новак
  • -5 %
(25 Метри/многу) (38mm) Метален Трева зелена Лента/ Сјај Божиќен и Роденденски Подароци Пакување Декорација Панделки

(25 Метри/многу) (38mm) Метален Трева зелена Лента/ Сјај Божиќен и Роденденски Подароци Пакување Декорација

DEN 228.00
DEN 240.48

Достапност
Достапно за нарачка


Име : Металик лента
Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 38mm
Должина : 25 метри/roll =22 Meters
можеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.
Здраво На Сите :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации. Цел на лента Износ повеќе од 7ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Помалку од 7ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Посебен случај можеби нема да. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации .и времето за испорака е многу долго, ве молиме да не се отвори спорот лесно.ние не може да го контролира шпедиција. ако ви е потребна за следење на информации(некои земја не поддржуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации), ве молиме изберете друга испорака начин. Ако вашата цел е итна, ве молиме изберете Експрес Испорака, и ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде големи попусти. и некои ред можеби и ние ќе брод преку Експрес од наша страна, бидејќи ние мислиме дека тоа е подобро за време на пристигнувањето. Ние ќе ги користат најдобрите испорака начин за вашата нарачка. Бизнис се базира на Кредибилитет. Имаш доверба во нас. ние брод цел за тебе. Нормално, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5days. Ние не го прифати итна цел, ако ви треба производи итно, ве молиме изберете експрес испорака. Политика На Враќање 1. Кога ќе добиете цел, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас . ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. 2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната состојба, со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации ,Ние веруваме комуникација е најдобар начин да се добие преку било каков проблем, па pls се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем. Ние и ветуваме да се даде сте задоволни резолуција врз основа на нашето богато искуство на онлајн продажба.
50pcs/многу светло виолетова полн цвет Корист Подарок Бонбони Кутии празник материјали свадба покани партија supplies10.5*8*4.5 cm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
Нови 50pcs трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 7*7*6cm US$ 13.89 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нови 50pcs големи димензии трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 9*9*7.5 cm US$ 38.89 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Кина стил на невестата и младоженецот свадба корист бонбони кутија за свадба покани празник резерви на САД$ 8.00 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија свадба декорации,празници снабдувањето со 3*3*3cm бесплатен превозот САД$ 17.78 /многу
парчиња / многу
100pcs 6*6*7little пеперутка бонбони кутија со малку картичка свадба покани празник материјали festivel обезбедува бесплатен превозот САД$ 24.89 /многу
парчиња / многу

Спецификацијата

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Жакард
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
38mm
Материјал:
100% Полиестер
Ролери Нијанси:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат