• Новак
3 Инчен 75mm Ширина Една Страна Сатен Панделки

3 Инчен 75mm Ширина Една Страна Сатен Панделки

DEN 1008.00

Достапност
Достапно за нарачка


3" Инчен 75mm Ширина Една Страна Сатен Панделки
Боја Картичка :
Детали :
Единствен лик Сатен лента, полиестер лента се изработени од висококвалитетен полиестер filaments и бои и обоена на висока температура. Сите двојно лице сатен панделки се со висок квалитет и имаат светла боја, добра форма, фина текстура, и висока стабилност на влажно и суво триење. Сите тие ги исполнуваат еколошките стандарди. Имаме 196 бои од полиестер единствен лик сатен лента во 17 ширини, со повеќе во парк.
Ние се фокусираме на прво ниво на квалитет на пазарот. Секоја година, ние не и минатото OEKO TEX сертификација. Ние се потврди сите материјалот што се користи е квалификуван за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво.
Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет. Ако нарачате повеќе, ние ќе ви даде најдобра цена. Pls контактирајте со нас.
Достапни Големина На :
3" (3inch,7.5 cm,75мм)
Достапни бои :
196 бои
За сертификација на :
Oeko-Tex Стандард 100, СТИГНАТ до SVHC Слободни.
MOQ :
100yards/боја
Напомена :
Ако сакате да наредат и други бои, од боја картички ,pls изберете било која боја од интернет и забелешка боја бројот кој сакате да го нарачате. На пример,012 сребро. Ви благодарам многу.
ОЕМ :
YES
Цена :
Се преговара
Услови на Плаќање :
Т/T, L/C, Alipay и така натаму
Место на Потекло :
Шангај, Кина
Испорака Олово Време :
2-3 дена
Клиентот дизајн е прифатливо.Цената е според ширината и материјали. Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Примена :

Спецификацијата

боја:
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
7700
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
AMORYHEART
Тип На Производ:
Панделки
Големина 1:
3,3 инчи,75мм,7.5 cm
Боја 1:
Russet Портокал,Есен, Портокал,Мандарина Портокал,Chutney
Бојата 2:
Pecan Кафеава Боја, ' Рѓа,Бакар,Шери,Суво Грозје,Слонова Коска,Природен,Ванила
Боја 3:
Ѓумбирот Кадар,Крем,Carmandy,Свеќи,Taupe,Маштеница
Име 1:
тенка сатен лента
Име 2:
еден соочуваат сатен лента
Име 3:
сатенски лента за коса, лак
Име 4:
Евтини сатен лента
Името 5:
сатенски лента декорации
Името 6:
сатенски лента производители
Ширина:
3 (3inch,7.5cm,75mm)

Со стоката дадена додека купуваат