• Новак
  • -22 %
OOOT BAORJCT AL72991 , Круг flatback плетење, облека декоративни монистра, DIY рачно изработени бесплатен превозот

OOOT BAORJCT AL72991 , Круг flatback плетење, облека декоративни монистра, DIY рачно изработени бесплатен превозот

DEN 67.00
DEN 86.40

Достапност
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Големина : 9mm-50pcs , 10мм-50pcs , 13mm-50pcs , 16mm-30pcs , 18mm-30pcs
Материјал : Акрилик
Боја : исто како на сликата подолу
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Спецификацијата

боја:
9MM 50pcs, 10ММ 50pcs, 13MM 50pcs, 16MM 30pcs, 18MM 30pcs
Тип На Производ:
Монистра
Техника:
бисер
Број На Модел На:
AL72991
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Материјал:
acryl
Големина:
9MM,10MM,13MM,16MM,18MM

Со стоката дадена додека купуваат