• Новак
20 парчиња DOTEC игли за 1402/1404/1412 индустриски машини за шиење

20 парчиња DOTEC игли за 1402/1404/1412 индустриски машини за шиење

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка


Точка име : 20 парчиња DOTEC игли за 1402/1404/1412 Kansai Посебни индустриски машини за шиење.
Класата на игли : UO*113 GS #14/90
Бренд име : DOTEC (изработени во Тајван со висок квалитет)
Можете да изберете и други големина : 9/65, 10/70, 11/75, 12/80, 16/100, 18/110.
ПРЕВОЗОТ :
* Ususally ние ќе брод објектот во рок од 2-7 дена работни дена по плаќањето е да се прилагодувате, и ние ќе ве известиме на следење на број.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса,ве молиме да ја потврдите вашата адреса за Aliexpress пред цел.
* Продавачот не може да ги покрие обичај должност и увоз доход.
Warrantyand и политика на враќање :
* Сите предмети за 15-40 дена од примање на стварта, но Русија обично можеби над 30 дена.
* Ако имате DOA(Мртов На Пристигнување) точка или погрешен објект што сакате да го вратите или размена, ве молиме контактирајте со нас. Сите се враќа мора да се непроменети и сосема нов. За било која причина не сте задоволни, Купувачот ќе биде одговорен за враќање товар
Повратни информации :
Се надеваме дека ќе ме остави позитивни повратни информации, и да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детали Продавачот рејтингот(International шопинг е повеќе време е потребно, ве молиме да се разбере). Нашиот систем ќе го стори истото за вас. Ние го цениме вашиот бизнис и се надевам да се направи бизнис со вас наскоро.
Ако имате било какви прашања, ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативни/неутрален повратни информации или да даде спорот не може да се реши проблемот.

Спецификацијата

Големина:
size 14 and 16, size 10 and 12, size 11 and 14, size 16 and 18
Тип:
Кружни
Материјал:
Челик
Бренд Име:
ДЕФИНИЦИЈА
Употреба:
машина за шиење
Број На Модел На:
UO*113

Со стоката дадена додека купуваат