• Новак
  • -24 %
ZOTOONE Длабоко Виолетова Смола Кристал За Помине Уметност Декорација Strass Flatback Не амбуланта корегирање Кристал Rhinestones За Облека Applique

ZOTOONE Длабоко Виолетова Смола Кристал За Помине Уметност Декорација Strass Flatback Не амбуланта корегирање

DEN 19.00
DEN 24.96

Достапност
Достапно за нарачка

8 ММ)
Количина : 1440 Pcs
Облик : Тркалезна Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 1440pcs / Торба (Прирачник за мерење ако не се мали грешки ве молиме да се разбере) Тие можат да се применуваат со лепак (како што се Гем Tac лепак) со различни материјали и многу лесно да се лепак варира физички материјал, се достапни во широк спектар на бои, форми и големина. По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.ако не,обидете се повторно во над истиот начин. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Подготви железо. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal. користете го вашиот пофини да притиснете на ситни зрнца благо да се направи рамна 4. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. Чистење на дел што се случува да се пеглаат на. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
rhinestones стакло;rhinestones за ракотворби;шиење rhinestones;амбуланта корегирање rhinestones;амбуланта корегирање;Rhinestones за везана;лепило glases;кристал трим;лепак кристали;камења и кристали;hot fix;rhinestones за занаети;rhinestones пораби стакло;да се шие на кристал;Брилијантен доколку;кристал синџир;hot fix кристал;рамен грб rhinestones;strass thermocollants амбуланта корегирање;рамен грб камења;
ZOTOONE Длабоко Виолетова Смола Кристал За Помине Уметност Декорација Strass Flatback Не амбуланта корегирање Кристал Rhinestones За Облека Applique
Бренд : ZOTOONE
Боја : Длабоко Виолетова
Стил : rhinestones за занаети
Како Да Го Користите : Hot Fix,Железо На
Големина : SS6(1.Стави парче на десната страна.Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.
(5) исто така Можете да шие тоа па тоа никогаш не ќе падне. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. се применува за дебел слој на не-чистење на врвот грб 2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Спецификацијата

Големина:
2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 5mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
смола кристал
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOTOONE
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Кристали:
hot fix кристали,кристал ab,кристално кристал
hot fix:
hot fix апликатори,се шие на кристал,Шиење
Камења:
камења и кристали
Кристал:
Кристал Applique
Станот Назад :
станот назад rhinestones
облека:
rhinestones за облека,Rhinestones за нокти,Свадба Фустани
Полирање:
полирање на ноктите,си за шиење
Шема:
Лепак За Strass Монистра
Шиење:
шиење додатоци
Везана:
камења за везана

Со стоката дадена додека купуваат