• Новак
(2pc/многу) СРЕБРО Железо На Јасно Кристал Applique Patch за венчаница,Бебе Коса Декорација, X1-RAT2018

(2pc/многу) СРЕБРО Железо На Јасно Кристал Applique Patch за венчаница,Бебе Коса Декорација, X1-RAT2018

DEN 585.12

Достапност
Достапно за нарачка

Генерално, тоа ќе потрае околу 9-12 работни дена да го процесот; 3) Сопствени ред прифатени.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Детали за Applique Средување
Топло Да Се Користат
Други Appliques и Кроења
.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
Имаат многу време во нашата продавница. DHL,Aramex Бесплатен Превозот Земји (Не Оддалечена Област ) ве молиме погледнете ги сликите подолу :
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
Нарачка Информации :
1.
Каталог на Appliques
Mininum Цел : 20pcs;
( Контактирајте не за Големина на & Цена )
Каталог на Applique Средување
( Контактирајте не за Големина на & Цена )
Ажурирање на.54/pc(DHL,EMS Бесплатен Превозот) Mininum Цел : 50pcs 1) Ако ви треба голема количина која е повеќе од Mininum Цел , добредојдени да ни испратите порака за барање на НАЈДОБРА цена.

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Број На Модел На:
X1-RAT2018
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Рачно изработени,3D
Стил:
Железо-На
Големина:
9.5x18cm(Approx)
Уникатен Користи:
Дома Декор, Уметничко Лизгање, Стомакот Танц, Танц,Свадба,Sash,Headband
користат за:
Свадба Додатоци,Булчински Sashes и Додатоци Торта Декорирање итн
mateiral:
Стакло, Кристал;Месинг Поставување;Стакло Семе Мониста;Organza База
Боја на Кристал:
Кристално
Боја на Поставување:
Сребро.
Боја на Семе Мониста:
Сребро.
Боја на Organza База:
Бела
Примена:
Да се шие на,Лепак на Железо или на

Со стоката дадена додека купуваат