• Новак
  • -20 %
[IuBuFiGo] 4.7(12.0 cm) Рамен Тврд Тешко Обичен Crins коњски влакна Crinolines Плетенка За Жените Шапка 100yard/многу # 2Color

[IuBuFiGo] 4.7(12.0 cm) Рамен Тврд Тешко Обичен Crins коњски влакна Crinolines Плетенка За Жените Шапка 100yard/многу

DEN 1805.00
DEN 2256.00

Достапност
Достапно за нарачка


-
*Материјал : 100% Полиестер
*Цврстина : беспомошна
* Коњски влакна Ширина : 4.7"(12.0 см)
*М. о.п : 100yard ( 50yard секоја боја)
*Пакување : 50yard/боја
*2 Акции Боја : црна,бела
*На располагање стил : ,
*На Располагање Големина : ; ; ;; ; ; ; ; ; ; ;
Не заборавајте остави порака која бои сакаат кога плати
може да изберете 2 боја во еден многу

Спецификацијата

боја:
Бела 100yard, Црна 100yard
Големина:
12cm
Ширина:
4.7(12.0cm)
Велур Ткаенина Тип:
Y
Бренд Име:
IubuFiGo
Плетени Тип:
Tricot
Тип:
mesh ткаенини
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Крстот
Материјал:
100% Полиестер
Модел Не:
XBL-60-100
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
Торба, Капа, Облека, Долна Облека, Свадба
Тврдост:
беспомошна
is_customized:
Y

Со стоката дадена додека купуваат