• Новак
ЗЛАТЕН ОРЕЛ Предиво ножици тема машина легура се справи НАПРАВЕНИ ВО Кина

ЗЛАТЕН ОРЕЛ Предиво ножици тема машина легура се справи НАПРАВЕНИ ВО Кина

DEN 18.24

Достапност
Достапно за нарачка


ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
цената е за 1 парче
Вкупниот долг за 107mm
Дршката е за 70mm
Ако купите десетина(12piece) на овој предиво ножици
ние ќе испрати уште еден pleastic Предиво со ножици вашата нарачка до вас.
12 PCS/дузина
Бизнис Профил Основана во 1983 година од страна на Г-дин Чен Fuchao, Weiqun Ножеви Производителот Co Ltd конечно се етаблира како ткаенина машина за сечење и шиење делови производителот по 30-годишен развој со инкорпорирање на индивидуални мудрост во сила на тимот. Како резултат на развој и континуирана иновација на кој Fuchao тим има опстојува на, тоа стана топ избор за ткаенина сечење ножеви абразивни ленти и други шиење компоненти и ужива голема бренд влијание на земјината топка. Со Fuchao бренд вредност зголемување од година во година, Fuchao бренд е добро познат на светот шиење индустрија. Ние можеме да снабдување повеќето од машина за шиење резервни делови и приказ е само мал дел.Ако ви требаат повеќе,ве молиме да не информирате за кодирање за да се потврди цена. Дали има нешто што треба да се направи во Кина, исто така можете да ги оставите пораките за нас и ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Г-дин Чен Fuchao развиено прв абразивни појас за fobric машина во Кина во 1983 година. Преку 12 години акумулира и развој, бренд се појави во 1995 година. Преку постојана иновација и раст за години, широк спектар на различни серија на производи да се преземат форма,отворајќи го патот за развој на шиење делови сектор. Нашата компанија насочена бренд-нови визуелната слика на системот, совршен квалитет и услуга во 2011 година, за да се подобри бренд напор и корпоративна култура.
започнете
крајот

Спецификацијата

Бренд Име:
фу чао
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
шиење делови
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Се Хранат Механизам:
Одење Пеш

Со стоката дадена додека купуваат