• Новак
  • -4 %
(25 Метри/многу) (15mm) Металик Златна и Сребрена Лента ЗА Божиќ и Роденденски Подароци Пакување Декорација Панделки

(25 Метри/многу) (15mm) Металик Златна и Сребрена Лента ЗА Божиќ и Роденденски Подароци Пакување Декорација

DEN 83.00
DEN 86.88

Достапност
Достапно за нарачка


Име : Металик лента
Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 15mm
Должина : 25 метри/roll =22 Meters
можеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.
50pcs/многу светло виолетова полн цвет Корист Подарок Бонбони Кутии празник материјали свадба покани партија supplies10.5*8*4.5 cm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
Нови 50pcs трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 7*7*6cm US$ 13.89 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нови 50pcs големи димензии трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 9*9*7.5 cm US$ 38.89 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Кина стил на невестата и младоженецот свадба корист бонбони кутија за свадба покани празник резерви на САД$ 8.00 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија свадба декорации,празници снабдувањето со 3*3*3cm бесплатен превозот САД$ 17.78 /многу
парчиња / многу
100pcs 6*6*7little пеперутка бонбони кутија со малку картичка свадба покани празник материјали festivel обезбедува бесплатен превозот САД$ 24.89 /многу
парчиња / многу

Спецификацијата

боја:
Злато, Сребро.
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
15mm
Шема:
Полна Боја
Ролери Нијанси:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат