• Новак
  • -10 %
Латекс Тема Webbing Лента Пристрасност Обврзувачки Ленти Еластична Бенд Bags' Шиење Крпа 7.5 cm Широк

Латекс Тема Webbing Лента Пристрасност Обврзувачки Ленти Еластична Бенд Bags' Шиење Крпа 7.5 cm Широк

DEN 341.00
DEN 379.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Латекс Големина : Широк 7.5 cm приближно Количина : 2 метри/многу Боја : Можете да изберете 2 бои,ве молиме оставете порака за боја код, нема порака,ние ќе боја случаен избор. Производ Карактеристики и Примена : Светла боја и исклучителна изработка, се чувствуваат мека, добра еластичност и добра издржливост, контакт со кожата удобно, иритација, чешање, не содржи штетни материи во телото.Примени казна кожа и високо-одделение кеси, вреќи за спиење, шатори, облека торба работ и украс, исто така, може да се користи за облека, играчки, накит, DIY прирачник додатоци, итн. Ве молиме имајте во предвид дека бојата прикажани може да биде малку различни од вистинската боја се должи на светла, камера и различни компјутер поставувања.
Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. 2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. 3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена. 4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. 2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Се враќа : 1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. 2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. 2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Спецификацијата

боја:
1 светло сива, 2 Луцифер Жолта, 3 портокал, 5 жолти, 4 сина, 6 Каки, 7 виолетова, 8 беж, 9 кафе, 10 црвена роза, 11 војска зелена, 12 розова, 13 royalblue, 18 црна, 20 црвена, 21 белата, друга порака нас
Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Облека
Материјал:
Spandex / Најлон
Број На Модел На:
7071
Ширина:
7.5cm
Техника:
Печатени

Со стоката дадена додека купуваат