• Новак
12 mm 114cm Боја Палачинка Де Chine Свила Ткаенини mulberry свила ткаенини за облека облека полна боја на 10 метри трговија на големо SD101

12 mm 114cm Боја Палачинка Де Chine Свила Ткаенини mulberry свила ткаенини за облека облека полна боја

DEN 10176.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
12 mm
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Бренд Име:
RosySL
Ширина:
114 cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Други
Тип:
палачинка де chine
Nonwoven Техника:
Други
Материјал:
100% свила mulberry
боја:
бела, црна, светло сина, црвена, розова
Ширина:
114 cm, 45''
Употреба:
Обоена, шиење, венчаница, глава покритие, шамија, фустан, кошула, здолниште
Грама тежина:
51 грама / ㎡
Дебели:
12 mm
Продажба единица:
10 метри / пакет

Со стоката дадена додека купуваат